ANASAYFA » KURUMSAL

Hakkımızda

  1970 den beri, tecrübemizi sizlerle buluşturuyoruz. Baskın Ziraat Aletleri Ltd.Şti. kurulduğu günden bu yana kaliteyi, müşteri memnuniyetini benimsemiştir.

  Baskın Ziraat Aletleri 1970 yılından beri pulluk, çizel, diskaro, yaylı kültivatör, sıra arası gübre makinaları  ve patlatma grubu ürünleri başta olmak üzere tarım makine ve aletleri üretmektedir.

  Üretimini yapmış olduğu ürünlerin satışını en iyi fiyatlar ve kalite garantisi ile tüm Türkiye'ye gerçekleştirmektedir. Kalite Standartlarına uygun TSE-HYB HİZMET YETERLİLİK BELGESİ ve CE Belgeli ürünlerimizin kalitesine olan güvenimiz ve tecrübemizden kaynaklı birikimimiz ile şirketimiz, bundan sonra da Türk ve Dünya çiftçisinin hizmetinde olacaktır...

   Baskın  Ziraat Aletleri Ltd.Şti. aynı zamanda bayi ile satış ve destek hizmeti vermektedir.

   BASKIN ZİRAAT ALETLERİ,  ASTİM Organize Sanayi Bölgesi'nde 2500 m2  kapalı, toplam 4000 m2 alan üzerinde kurulu modern tesislerinde hizmet vermektedir.Yılların verdiği tecrübe sonucunda, BASKIN ZİRAAT ALETLERİ Türkiye'de en geniş imalat ve satış sonrası hizmet programına sahip olup, müşteri odaklı yönetim ve toplam kalite anlayışını benimseyerek Türk ve dünya çiftçisine, her türlü arazi şartlarında , her marka traktörle rahatlıkla kullanabilecekleri; pulluk, çizel, diskaro, yaylı kültivatör, sıra arası gübre makinaları  ve patlatma grubu ürünlerini  seçme imkânı sunarak, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarda beğeni ile aranılan bir marka olmuştur.Şuan ikinci kuşağın yönetimde olduğu, BASKIN ZİRAAT ALETLERİ dünyanın gelişmiş teknolojileri ile bütünleşme ve pazar şartlarına uyum çalışmalarına hızla devam etmektedir. Şirketin sahip olduğu Avrupa birliği teknik şartlarına uygun üretim belgesi olan CE, bunun en iyi kanıtıdır.

  Ziraat Bankası kredili, tarım kredi kooperatifleri, pancar kooperatifleri kanalıyla ve çiftçi üretici kart kredisiyle Türk çiftçisinin hizmetine ulaştırır. Periyodik aralıklarla, yurt çapında bölgesel olarak yapılan müşteri ziyaretleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen BASKIN ZİRAAT ALETLERİ yüksek performans, uzun ömür ve düşük işletme maliyetli ürünleri ile profesyonel çiftçinin tercihi olmaya devam edecektir.
 

 

Hemen Ara